Polub nas na Facebooku

Wyciskarki Kuvings

W czym wyciskarki Kuvings mogą Ci pomóc?

Zacznijmy od tego, dlaczego picie świeżo wyciskanych soków jest tak istotne dla Twojego zdrowia. Przeprowadzone badania przez instytut badawczy Millward Braun dowodzą, że tylko 10% Polaków spożywa zalecane 4-5 porcji owoców, a  zaledwie 7% – warzyw. Mamy coraz mniej czasu przez co pełnowartościowe posiłki zastępowane są szybkim, przetworzonym jedzeniem. Nasze dzieci tyją najszybciej na świecie! Niezdrowy tryb życia, brak niezbędnych składników odżywczych prowadzi coraz szybciej do poważnych chorób takich jak cukrzyca, choroby układu krążenia, choroby nowotworowe, otyłość.

wyciskarki Kuvings potrafią wyciskać sok z twardych warzyw

 

Naukowcy oraz eksperci żywieniowi alarmują - dieta uboga w surowe warzywa i owoce będzie powodować coraz więcej chorób i dolegliwości, a społeczeństwo będzie się coraz szybciej starzeć. WHO - Światowa Organizacja Zdrowia zaleca spożywanie minimum 5 posiłków z warzywami oraz owocami dziennie. Jeśli czujesz, że jedzenie codziennie 6-7 sałatek jest zbyt dużym wyzwaniem, inwestycja w wysokiej jakości wolnoobrotową wyciskarkę do soków jest najlepszym krokiem, jaki możesz zrobić dla Twojego zdrowia.

Wyciskarki Kuvings zostały stworzone z myślą o tych, dla których zdrowie jest priorytetem. Nawet jeśli często w codziennym pośpiechu o tym zapominamy. Dlatego firma Kuvings - światowy lider w produkcji sprzętu promującego zdrowe odżywianie, od ponad 30 lat udoskonala swoje wolnoobrotowe wyciskarki, aby wyciskanie soku było przyjemnością i dostarczało w Twojej diecie najwyższej jakości sok. Pełen witamin, minerałów, fitozwiązków oraz enzymów. Niestety wysokoobrotowa sokowirówka niszczy znaczną część cennych składników i nie potrafi wyciskać soku z zielonych liści, które kryją najwięcej cennych składników, w tym chlorofil.

Czy wiesz, że już 1 szklanka świeżo wyciśniętego soku dostarczy Ci tyle samo składników odżywczych co 5 szklanek świeżych, pokrojonych warzyw czy owoców? Pomyśl jak trudno byłoby zjeść 5 szklanek pokrojonej marchwi czy buraków? Wypicie 1-2 szklanek pełnowartościowego soku dziennie dostarczy Ci niezbędną dawkę składników odżywczych w łatwo przyswajalnej formie. W dodatku soki z wyciskarki wolnoobrotowej smakują zupełnie inaczej niż z sokowirówki. Spróbuj raz i nigdy nie zamienisz tego smaku na inny!

Poznaj wyciskarki Kuvings - Najwyższej jakości sok w kilka minut!

 

najnowsza wyciskarka Kuvings EVO820

Kuvings Evolution 

Flagowy model z 2018 roku

Kuvings Evolution (EVO820) to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa marki Kuvings. Od momentu wejścia modelu C9500, inżynierowie z firmy Kuvings wsłuchując się w głos użytkowników pracowali nad zmianami, które doprowadziły do powstania jeszcze mocniejszej, szybszej i wydajniejszej wyciskarki. Tak powstał Kuvings Evolution. 

Pierwsza i najmocniejsza wyciskarka wolnoobrotowa przeznaczona do użytku domowego. Wyciskanie soku teraz to przyjemność!

Dowiedz się więcej. 

Kuvings C9500

następca wyciskarki B6000

Kuvings C9500 to kolejna generacja wyciskarek Kuvings. To model oparty na parametrach bestsellerowej wyciskarki Kuvings B6000. Jeszcze więcej soku, szybsze mycie, dokładniejsze wyciskanie. Wyciskarka C9500 z łatwością radzi sobie z wyciskaniem zarówno całych warzyw i owoców, jak też traw, ziół i zielonych liści! Super cicha.

I ten design. Twoja kuchnia będzie dumna!

Dowiedz się więcej.

nowy model wyciskarki Kuvings - C9500

 

Wyciskarka Kuvings B6000

Kuvings B6000 

wielokrotnie nagradzany bestseller

Model B6000 od lat uznawany za jeden z najlepszych wyciskarek na rynku. Nie bez powodu. Kuvings B6000 to model, który zapoczątkował wyciskanie całych owoców i warzyw. Bez krojenia na kawałki. Bez straty czasu. Wyciskarka B6000 to przełom w wyciskaniu soków, które stało się szybkie i proste. Model B6000 zdobył wiele międzynarodowych nagród, a w Polsce został okrzyknięty Odkryciem Roku 2014 oraz otrzymał Laur Konsumenta w 2015 i 2016 roku! 

Pierwsza na rynku wyciskarka wolnoobrotowa z najmocniejszym 240W silnikiem i dużym otworem na warzywa i owoce! 

Dowiedz się więcej. 

Kuvings Classic

pierwsza wyciskarka Kuvings

Kuvings Classic to pierwsza wyciskarka, w której zastosowano potężny silnik o mocy 240W. Wolne obroty oraz bardzo wytrzymały, specjalnie zaprojektowany  ślimak pozwalają na wyciśnięcie wysokiej jakości soku w bardzo krótkim czasie. Specjalnie zaprojektowana obrotowa szczotka sprawia, że mycie zajmuje 2-3 minuty.

Dowiedz się więcej.

wyciskarki Kuvings NS Classic
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl