Ranking wyciskarek wolnoobrotowych oparty na 1400 opiniach

Stworzyliśmy ranking wyciskarek wolnoobrotowych inny niż wszystkie. Dlaczego? Bo jest niezależny. Od sprzedawców, od sklepów, od producentów. Ranking producentów wyciskarek wolnoobrotowych opartych wyłącznie na opiniach Klientów.

Wyszliśmy z założenia, że to opinie Użytkowników, a nie sprzedawców powinny być wyznacznikiem najlepszej marki…

Dzisiaj można znaleźć mnóstwo “rankingów wyciskarek” tylko w jaki sposób są one przygotowywane? Na jakich zasadach dana wyciskarka jest nr 1 lub nr 2? Oto jest pytanie.

Wyciskarka wolnoobrotowa  Ranking stworzony przez Klientów i ich opinie

Jeśli szukasz niezawodnej, sprawdzonej przez innych użytkowników marki to z pewnością wiesz, że to nie takie proste zadanie. Na rynku pojawiło się mnóstwo producentów, nowych modeli, które wyglądają bliźniaczo podobnie.

Producenci prześcigają się w wymyślaniu sloganów reklamowych: “ta ma najmniejsze obroty i jest najlepsza” (a nawiasem mówiąc to czysta bzdura), “nasza jest premium, ale dużo tańsza niż premium”, etc. Jednak i tak zawsze to Ty na końcu wystawisz ocenę użytkowanego sprzętu.

I właśnie Twoja ocena powinna być brana pod uwagę przy tworzeniu rankingu wyciskarek do soków.

Dobry, wiarygodny ranking opiera się na opiniach Klientów pozyskanych z niezależnego źródła.

 

Nie ma lepszego wyznacznika jakości produktów niż opinia wystawiona przez osobę, która wypróbowała urządzenie i poznała jego plusy i minusy. Dobry, wiarygodny ranking opiera się na opiniach Klientów pozyskanych z niezależnego źródła.

I tak właśnie powstał nasz ranking wyciskarek wolnoobrotowych. Na podstawie zweryfikowanych opinii Klientów wystawionych na Ceneo stworzyliśmy ranking najlepszych wyciskarek wolnoobrotowych pionowych.

Przejrzeliśmy dla Was opinie Klientów dotyczące łącznie aż 144 wyciskarek wolnoobrotowych (różne modele i wersje kolorystyczne).

Jeśli wciąż zadajesz sobie pytanie jaka wyciskarka wolnoobrotowa ranking oparty na prawdziwych opiniach, wystawionych przez Klientów, pomoże dokonać Ci najlepszego wyboru.

Dlaczego przygotowaliśmy ranking wyciskarek wolnoobrotowych?

Dlaczego zdecydowaliśmy się na taki ranking? Może dlatego, że sami chcieliśmy poddać testowi produkty, które od lat dystrybuujemy? A może dlatego, że jesteśmy pewni marki Kuvings? Pewnie obydwa powody są dla nas ważne.

Ale ważniejsze jest to, abyś miał łatwiejszy wybór i nie musiał tracić cennego czasu na przeszukiwanie dziesiątek ofert, w których łatwo można się pogubić.

Jesteś ciekaw która wyciskarka wolnoobrotowa jest najczęściej kupowaną wyciskarką w kraju? Która marka ma najlepsze opinie?

Zapraszamy Cię do lektury.

Jak wybraliśmy wyciskarki do naszego niezależnego rankingu ?

Pod lupę wzięliśmy wyciskarki wolnoobrotowe pionowe wszystkich marek.

Ze względu na dużą ilość modeli i producentów wyciskarek do soku, zawęziliśmy nasz ranking wyciskarek stosując następujące kryteria:

  • cena wyciskarki 1400 złotych i więcej
  • minimum 10 opinii Klientów

To minimum jakie wzięliśmy pod uwagę. A więc producenci wyciskarek, którzy zdobyli mniej niż 10 opinii nie zostali uwzględnieni w naszym rankingu.

Co wzięliśmy pod lupę w rankingu najlepszych marek wyciskarek?

W rankingu umieściliśmy wyciskarki wolnoobrotowe pionowe oceniane na Ceneo takie jak Kuvings, Hurom, Muke, SKG czy BIoChef

Jak wyłoniliśmy w naszym rankingu najlepsze firmy wyciskarek do soków? Przeanalizowaliśmy niezależne opinie klientów z Ceneo. To była żmudna i czasochłonna praca, ale warta wykonania.

Analizując opinie Klientów Ceneo sprawdziliśmy:

  1. Które marki zdobyły łącznie najwięcej opinii Klientów.  A więc które marki wyciskarek wolnoobrotowych są najchętniej i najczęściej kupowane,
  2. Którzy producenci wyciskarek cieszą się najlepszymi opiniami,
  3. Jaka ilość spośród wystawionych opinii była potwierdzona zakupem (to bardzo ważny element). Czyli wystawionych przez osoby które rzeczywiście dokonały zakupu wyciskarki. To naszym zdaniem najbardziej wiarygodne opinie i najlepszy wyznacznik oceny danej marki.

Są to więc 3 kryteria, które braliśmy pod uwagę przy liczeniu punktów. A jak je liczyliśmy?

Jak przyznawaliśmy punkty w rankingu?

Chcemy, żeby nasz ranking wyciskarek wolnoobrotowych był nie tylko wiarygodny, ale też dla wszystkich klarowny i zrozumiały. Zamieszczamy więc kilka słów na temat tego jak przyznawaliśmy punkty, by móc je potem podsumować i na tej podstawie wyłonić zwycięzcę.

W każdej z 3 wymienionych powyżej kategorii przyznawaliśmy punkty od 1 do  7. Jeśli dana marka miała w np. kategorii “liczba opinii potwierdzonych zakupem” największą ich ilość otrzymała maksymalną ilość punktów, czyli 7 punktów. Natomiast marka z najmniejszą ilością takich opinii dostała w tej kategorii minimalną ilość punktów czyli 1. Takie same zasady obowiązywały w każdej z 3 kategorii.

Przejdźmy więc do podsumowania i sprawdźmy która marka wyciskarek wygrała nasz ranking.

Ranking wyciskarek wolnoobrotowych – wyniki. Które wyciskarki są najchętniej kupowane i najlepiej oceniane?

Liczba wszystkich opinii

Kuvings 852opinii
Muke 253opinii
Hurom 148opinii
BioChef 55opinii
Zebra 32opinii
Homekraft Essence 24opinii
SKG 14opinii

Opinie potwierdzone zakupem

Kuvings 93.9%
Hurom 50.68%
Zebra 50.00%
Homekraft Essence 33.00%
SKG 28.57%
BioChef 14.55%
Muke 3.95%

Średnia Opinia

Kuvings 4.75średnia ocena
Muke 4.8średnia ocena
Hurom 4.75średnia ocena
BioChef 4.86średnia ocena
Zebra 4.43średnia ocena
Homekraft Essence 3.8średnia ocena
SKG 4.81średnia ocena

I miejsce w naszym rankingu przypadł marce Kuvings. Ta marka nie miała sobie równych pod względem łącznej ilości opinii (ma ich aż 852). A co ważniejsze w ogromnej większości były to opinie potwierdzone zakupem. Ponad 93%!, a więc prawie każda opinia jest wystawiona przez osobę, która faktycznie dokonała zakupu. Oznacza to, że marka Kuvings jest najczęściej wybieraną marką wyciskarek wolnoobrotowych w Polsce wg danych z Ceneo (według stanu na maj 2019). W obu kategoriach “łączna liczba opinii” oraz “ilość opinii potwierdzonych zakupem” marka Kuvings zdobyła w rankingu maksymalną ilość punktów.

Hurom zdobył w naszym rankingu II miejsce dzięki dosyć dużej w porównaniu z pozostałymi markami liczbie opinii (148 opinii), dużej liczbie opinii potwierdzonych zakupem (51%) i dobrej średniej ocenie wystawionej przez Klientów.

BioChef zdobył III miejsce dzięki wysokiej średniej ocenie Klientów (w tej kategorii BioChef otrzymał maksymalną ilość punktów). Jednak w porównaniu do Kuvingsa czy Huroma marka BioChef posiada znacznie mniej opinii Klientów (55 opinii), a zaledwie 15% z nich jest oznaczona na Ceneo jako “potwierdzona zakupem”.

Marka wyciskarek Muke uplasowała się na IV miejscu pomimo dużej ilości opinii (253 opinii). Warto jednak zauważyć, że pomimo dosyć dużej ilości opinii Muke posiada znikomy procent opinii, które zostały oznaczone znakiem “opinia potwierdzona zakupem” . To oznacza, że opinia nie jest zweryfikowana zakupem. Pod względem ilości “opinii potwierdzonych zakupem” marka Muke wypadła najsłabiej spośród wszystkich marek, bo takich opinii zdobyła zaledwie w 4%. Tym samym w kategorii “opinie potwierdzone zakupem” marka Muke otrzymała najmniejszą ilość punktów.

ranking wyciskarek wolnoobrotowych stworzony w oparciu o opinie Klientów Przeglądając opinie na Ceneo sprawdź czy przy opinii znajduje się zielona ikonka “ZAUFANE OPINIE”. Oznacza ona, że opinia ta pochodzi od Klienta, który rzeczywiście kupił wyciskarkę, a jego zakup i opinia jest zweryfikowana. Niestety coraz częściej opinie wystawiane są przez konkurencję/sprzedawców…

Ranking wyciskarek: Podsumowanie

KUVINGS ( ocena 5.0 )      z ponad 800 opinii Klientów na Ceneo marka Kuvings uzyskała średnią ocenę na poziomie 4,7 na 5 punktów

HUROM ( ocena 4.41 )       z ponad 148 opinii Klientów na Ceneo marka Hurom uzyskała średnią ocenę na poziomie 4,76 na 5 punktów

BioChef ( ocena 3.82 )       z ponad 55 opinii Klientów na Ceneo marka BioChef uzyskała średnią ocenę na poziomie 4,86 na 5 punktów

MUKE ( ocena 3.53 )          z ponad 253 opinii Klientów na Ceneo marka Muke uzyskała średnią ocenę na poziomie 4,8 na 5 punktów. Jednak tylko 4% tych opinii została potwierdzona znakiem zaufane opinie

ZEBRA ( ocena 2.94 )         Zebra byzoo ma na Ceneo 32 łącznie opinie ze średnią 4.43 punktów na 5

SKG  ( ocena 2.94 )             wyciskarki SKG posiadają małą ilość opinii na Ceneo. Spośród 14 opinii z oceną 4.81 punktów na 5, SKG ma 29% potwierdzonych opinii znakiem "zaufane opinie"

Homekraft ( ocena 2.06 )  

Jeśli planujesz zakup wyciskarki wolnoobrotowej warto postawić na sprawdzoną markę. Kuvings to marka nr 1 wśród Konsumentów w Polsce i za granicą od wielu lat. Świadczą o tym nie tylko bardzo dobre opinie (oraz ich ogromna ilość), ale też liczne nagrody, które od lat zdobywa Kuvings na całym świecie jak flagowy model Kuvings EVO820 Plus, który jest najlepiej ocenianą i najczęściej kupowaną wyciskarką premium w Polsce.

Nasz ranking wyciskarek wolnoobrotowych to kolejne potwierdzenie na to, że wyciskarki firmy Kuvings są najchętniej kupowane, najbardziej przetestowane przez rynek i doceniane przez Klientów.

Mamy nadzieję, że powyższy ranking oparty na opiniach Klientów pomoże Ci w jakiś sposób w wyborze sprzętu, który będzie Ci służył na długie lata.

Jeśli planujesz zakup najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowej, skorzystaj z naszej promocji na zakup bestsellerowej wyciskarki Kuvings EVO820.

Wpisz kod: EVO i odbierz aż 250 zł rabatu

Więcej szczegółów w aktualnych promocjach.