Sposoby płatności

Płać wygodnie, tak jak lubisz. 

W sklepie vimedlux.pl  możesz zapłacić na różne sposoby. Sposób płatności wybierasz w trakcie składania zamówienia.

  • Płatność za pobraniem

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera gotówką lub kartą (duże miasta). Upewnij się, że podany przy składaniu zamówienia adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki.

  • Płatność Przelewy 24

W naszym sklepie vimedlux.pl możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym, realizowanym za pośrednictwem operatora Przelewy24, który dostarcza największą w Polsce ilość metod płatniczych.

Przebieg płatności
Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Bezpieczeństwo
System zapewnia wysokie bezpieczeństwo między innymi poprzez zastosowanie 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode) oraz SSL.

System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL 128 bitów (Secure Sockets Layer), zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

  • Płatność zwykłym przelewem

Płatności za zamówienia możesz dokonać zwykłym przelewem. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz niezbędne dane do realizacji przelewu.

Jak tylko zaksięgujemy Twoją wpłatę, zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Księgowanie płatności może potrwać maks. 2-4 dni robocze.

Dane do przelewu:

Odbiorca:Vimedlux Violetta Nowakowska
Adres (jeśli wymagane):ul. Kolumbijska 10, 01-991 Warszawa
Numer konta:77 1020 1026 0000 1002 0213 9947
Nazwa banku:Bank PKO BP SA
Tytuł przelewu:numer Twojego zamówienia
  • Raty online

Za złożone zamówienie możesz dokonać płatności ratalnej (10 x raty 0%). To prosty i przystępny sposób na robienie zakupów w domu.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz z Banku na wskazany przez Ciebie adres mailowy link do formularza kredytowego.  Po pozytywnej weryfikacji wniosku kredytowego rozpoczniemy realizację Twojego zamówienia. O statusie Twojego Zamówienia zostaniesz poinformowany wiadomością e-mail.

Koszyk
Scroll to Top