Wyciskarka Kuvings. Cena, modele, różnice.

Wyciskarki Kuvings zostały stworzone z myślą o tych, dla których zdrowie jest priorytetem. Nawet jeśli często w codziennym pośpiechu o tym zapominamy. Dlatego firma Kuvings – światowy lider w produkcji sprzętu promującego zdrowe odżywianie, od ponad 40 lat udoskonala swoje wolnoobrotowe wyciskarki, aby wyciskanie soku było przyjemnością i dostarczało w Twojej diecie najwyższej jakości sok. Pełen witamin, minerałów, fitozwiązków oraz enzymów. Niestety wysokoobrotowa sokowirówka niszczy znaczną część cennych składników i nie potrafi wyciskać soku z zielonych liści, które kryją najwięcej cennych składników, w tym chlorofil.

Czy wiesz, że już 1 szklanka świeżo wyciśniętego soku dostarczy Ci tyle samo składników odżywczych co 5 szklanek świeżych, pokrojonych warzyw czy owoców?

Pomyśl jak trudno byłoby zjeść 5 szklanek pokrojonej marchwi czy buraków? Wypicie 1-2 szklanek pełnowartościowego soku dziennie dostarczy Ci niezbędną dawkę składników odżywczych w łatwo przyswajalnej formie. W dodatku soki z wyciskarki wolnoobrotowej smakują zupełnie inaczej niż z sokowirówki. Spróbuj raz i nigdy nie zamienisz tego smaku na inny!

 

Poznaj wyciskarki Kuvings – Najwyższej jakości sok w kilka minut!

wyciskarka Kuvings EVO820 - najlepsze opinie, następca wyciskarki D9900

Kuvings EVO820 (2018)

Wyciskarka Kuvings EVO 820 to najnowsza i najlepsza wyciskarka do soków marki Kuvings. Od momentu wejścia poprzednika – modelu C9500, inżynierowie z firmy Kuvings wsłuchując się w głos użytkowników pracowali nad zmianami, które doprowadziły do powstania najmocniejszej na rynku wyciskarki pionowej. Kuvings EVO to obecnie najlepiej oceniana i najczęściej kupowana wyciskarka premium w Polsce.

Pierwsza i najmocniejsza wyciskarka wolnoobrotowa przeznaczona do użytku domowego z lini Premium. Wyciskanie soku teraz to przyjemność!

 

2 390,00 Wybierz Kolor

Kuvings C9500 (2016)

Następca modelu B6000. Otwór 76mm.

Kuvings C9500 to kolejna generacja wyciskarek Kuvings. To model oparty na parametrach bestsellerowej wyciskarki Kuvings B6000. Jeszcze więcej soku, szybsze mycie, dokładniejsze wyciskanie. Wyciskarka C9500 z łatwością radzi sobie z wyciskaniem zarówno całych warzyw i owoców, jak też traw, ziół i zielonych liści! Super cicha.

I ten design. Twoja kuchnia będzie dumna!

1 990,00 Wybierz Kolor

Kuvings B6000 (2014)

Wyciskarka Kuvings B6000 to wielokrotnie nagradzany bestseller. Pierwsza wyciskarka z dużym otworem na świecie!

Model B6000 od lat uznawany za jeden z najlepszych na rynku. Nie bez powodu. Kuvings B6000 to model, który zapoczątkował wyciskanie całych owoców i warzyw. Bez krojenia na kawałki. Bez straty czasu. Wyciskarka B6000 to przełom w wyciskaniu soków, które stało się szybkie i proste. Model B6000 zdobył wiele międzynarodowych nagród, a w Polsce został okrzyknięty Odkryciem Roku 2014 oraz otrzymał Laur Konsumenta w 2015 i 2016 roku!

Pierwsza na świecie wyciskarka wolnoobrotowa z dużym otworem na całe warzywa i owoce!

1 650,00 Wybierz Kolor

pierwsza wyciskarka Kuvings

Kuvings NS (2012)

Pierwsza pionowa wyciskarka Kuvings. NS był pierwszą na świecie wyciskarką z silnikiem o mocy 240W. Dzięki tak wysokiej mocy bez problemu radzi sobie z najtwardszymi składnikami. Do tej pory Kuvings stosuje w swoich wyciskarkach silnik o mocy 240W.