Wyciskarka Kuvings. Postaw na jakość i niezawodność

Wyciskarki Kuvings zostały stworzone z myślą o tych, dla których zdrowie jest priorytetem. Nawet jeśli często w codziennym pośpiechu o tym zapominamy. Dlatego firma Kuvings – światowy lider w produkcji sprzętu promującego zdrowe odżywianie, od ponad 30 lat udoskonala swoje wolnoobrotowe wyciskarki, aby wyciskanie soku było przyjemnością i dostarczało w Twojej diecie najwyższej jakości sok. Pełen witamin, minerałów, fitozwiązków oraz enzymów. Niestety wysokoobrotowa sokowirówka niszczy znaczną część cennych składników i nie potrafi wyciskać soku z zielonych liści, które kryją najwięcej cennych składników, w tym chlorofil.

Czy wiesz, że już 1 szklanka świeżo wyciśniętego soku dostarczy Ci tyle samo składników odżywczych co 5 szklanek świeżych, pokrojonych warzyw czy owoców?

Pomyśl jak trudno byłoby zjeść 5 szklanek pokrojonej marchwi czy buraków? Wypicie 1-2 szklanek pełnowartościowego soku dziennie dostarczy Ci niezbędną dawkę składników odżywczych w łatwo przyswajalnej formie. W dodatku soki z wyciskarki wolnoobrotowej smakują zupełnie inaczej niż z sokowirówki. Spróbuj raz i nigdy nie zamienisz tego smaku na inny!

 

Poznaj wyciskarki Kuvings – Najwyższej jakości sok w kilka minut!

Wyciskarka Kuvings Evolution

Najnowsza wyciskarka, Flagowy model z 2018 roku

Kuvings Evolution (EVO820) to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa marki Kuvings. Od momentu wejścia modelu C9500, inżynierowie z firmy Kuvings wsłuchując się w głos użytkowników pracowali nad zmianami, które doprowadziły do powstania jeszcze mocniejszej, szybszej i wydajniejszej wyciskarki. Tak powstał Kuvings Evolution.

Pierwsza i najmocniejsza wyciskarka wolnoobrotowa przeznaczona do użytku domowego. Wyciskanie soku teraz to przyjemność!

Dowiedz się więcej.

Wyciskarka Kuvings C9500

następca wyciskarki B6000, model z 2016 roku

Kuvings C9500 to kolejna generacja wyciskarek Kuvings. To model oparty na parametrach bestsellerowej wyciskarki Kuvings B6000. Jeszcze więcej soku, szybsze mycie, dokładniejsze wyciskanie. Wyciskarka C9500 z łatwością radzi sobie z wyciskaniem zarówno całych warzyw i owoców, jak też traw, ziół i zielonych liści! Super cicha.

I ten design. Twoja kuchnia będzie dumna!

Dowiedz się więcej.

Wyciskarka Kuvings B6000

wielokrotnie nagradzany bestseller, model z roku 2014 roku

Model B6000 od lat uznawany za jeden z najlepszych wyciskarek na rynku. Nie bez powodu. Kuvings B6000 to model, który zapoczątkował wyciskanie całych owoców i warzyw. Bez krojenia na kawałki. Bez straty czasu. Wyciskarka B6000 to przełom w wyciskaniu soków, które stało się szybkie i proste. Model B6000 zdobył wiele międzynarodowych nagród, a w Polsce został okrzyknięty Odkryciem Roku 2014 oraz otrzymał Laur Konsumenta w 2015 i 2016 roku!

Pierwsza na rynku wyciskarka wolnoobrotowa z najmocniejszym 240W silnikiem i dużym otworem na warzywa i owoce!

Dowiedz się więcej.