Wyciskarki Wolnoobrotowe Kuvings. Cena, modele, różnice.

Firma Kuvings wdraża innowacyjne rozwiązania w swoich wyciskarkach już od ponad 40 lat. To właśnie Kuvings jako pierwszy na świecie stworzył wyciskarkę wolnoobrotową z szerokim wlotem na produkty, a rozwiązanie to jest kopiowane na szeroką skalę przez inne firmy. Jednak nikomu jeszcze nie udało się stworzyć tak mocnej, wydajnej i prostej w obsłudze wyciskarki do soków. Dlatego nasz bardzo znany, kultowy model Kuvings Evo820 został uznany przez Czytelników magazynu The Independent oraz niezależnych ekspertów testujących wyciskarki, za najlepszą wyciskarką wolnoobrotową na rynku.

Ale Kuvings co kilka lat wprowadza na rynek nowe, bardziej udoskonalone wyciskarki. Najnowszy model Kuvings Auto10 oraz nasz absolutny #1 Kuvings Revo830 to przykład jak na to jak stworzyć wyciskarkę idealną.

Uważamy, że najlepszą recenzją wyciskarek Kuvings są opinie ekspertów z branży, którzy na codzień wyciskają sok i znają się na wyciskarkach jak nikt inny. Jakość, niezawodność, efektywność, serwis oceniło również 1400 użytkowników różnych marek i modeli. Wyniki znajdziesz w niezależnym rankingu wyciskarek wolnoobrotowych.

Soki z wyciskarki wolnoobrotowej dostarczają skondensowaną ilość składników odżywczych, a wyciskarka do soków to świetna inwestycja. Czy wiesz, że już 1 szklanka świeżo wyciśniętego soku dostarczy Ci tyle samo składników odżywczych co 5 szklanek świeżych, pokrojonych warzyw czy owoców?

Pomyśl jak trudno byłoby zjeść 5 szklanek pokrojonej marchwi czy buraków? Wypicie 1-2 szklanek pełnowartościowego soku dziennie dostarczy Ci niezbędną dawkę składników odżywczych w łatwo przyswajalnej formie. W dodatku soki z wyciskarki wolnoobrotowej smakują zupełnie inaczej niż z sokowirówki. Spróbuj raz i nigdy nie zamienisz tego smaku na inny!

Wyciskarka Kuvings jest obecnie najczęściej kupowaną wyciskarką pionową w Polsce. Kultowy model Kuvings EVO820 Plus to najlepiej oceniana wyciskarka w latach 2018 – 2022.

Kuvings REVO830 czarny mat

Poznaj Bestseller marki Kuvings – REVO830

Szerszy 8,8cm wlot oraz 4,3cm wlot dla jeszcze wygodniejszego wyciskania każdego składnika. Od dużych jabłek, po długą marchew. Bez krojenia!


Kuvings REVO830 srebrny mat

Kuvings Revo830

(model 2022)

Najlepszy, najwyższy i bestsellerowy model Kuvings’a. To udoskonalona wersja poprzednika, czyli modelu Evo820 Plus.

Revo posiada 2 niezależne wloty, dzięki czemu wyciskanie jest szybsze i prostsze niż kiedykolwiek!

Kuvings EVO820 - zestaw 3 sit: do klarownych soków, lodów i koktajli

Kuvings EVO820 Plus (model 2020)

Wyciskarka Kuvings EVO820 Plus to najbardziej przetestowana Polsce wyciskarka do soków marki Kuvings. Od momentu wejścia poprzednika – modelu C9500, inżynierowie z firmy Kuvings wsłuchując się w głos użytkowników pracowali nad zmianami, które doprowadziły do powstania najmocniejszej na rynku wyciskarki pionowej. Teraz w wersji Plus – 3 sita w cenie.

Motiv 1 wyciskarka Kuvings z sensorem mierzącym parametry ciała

Kuvings Motiv1 (model 2020)

Pierwsza na świecie wyciskarka Smart. Dzięki wbudowanemu sensorowi możesz przeanalizować aż 7 parametrów struktury ciała takich jak: BMI, zawartość tkanki tłuszczowej, poziom wody. organizmie, etc. Dodatkowo wyciskarka łączy się bezprzewodowo z aplikacją na smartfonie, która podpowie Ci jakie produkty warto włączyć do diety. Nie masz pomysłu na sok? Wystarczy uruchomić aplikację i zainspirować się setkami przepisów.

Wyciskarka Motiv1 – pierwsza inteligentna wyciskarka na świecie!

Kuvings D9900

Kuvings D9900 (2018)

Kuvings D9900 można nazwać “przejściowym” modelem między C9500, a EVO820.

D9900 ma dokładnie ten sam silnik i obudowę jak wyciskarka Kuvings C9500. Producent w wyciskarce D9900 dodał nową górę, czyli szerszy wlot, wylot na pulpę, inną konstrukcję ślimaka. Kuvings D9900 pochodzi z linii klasycznej i pojawił się w tym samym czasie na polskim runku co flagowy model model z linii premium, czyli EVO820.

wyciskarka Kuvings C9500

Kuvings C9500 (2016 – wycofany)

Następca modelu B6000. Otwór 76mm.

Kuvings C9500 to kolejna generacja wyciskarek Kuvings. To model oparty na parametrach bestsellerowej wyciskarki Kuvings B6000. Jeszcze więcej soku, szybsze mycie, dokładniejsze wyciskanie. Wyciskarka C9500 z łatwością radzi sobie z wyciskaniem zarówno całych warzyw i owoców, jak też traw, ziół i zielonych liści! Super cicha.

I ten design. Twoja kuchnia będzie dumna!

wyciskarka Kuvings B6000

Kuvings B6000 (2014)

Wyciskarka Kuvings B6000 Plus to wielokrotnie nagradzany bestseller. Pierwsza wyciskarka z dużym otworem na świecie!

Model B6000 od lat uznawany za jeden z najlepszych na rynku. Nie bez powodu. Kuvings B6000 to model, który zapoczątkował wyciskanie całych owoców i warzyw. Bez krojenia na kawałki. Bez straty czasu. Wyciskarka B6000 to przełom w wyciskaniu soków, które stało się szybkie i proste. Model B6000 zdobył wiele międzynarodowych nagród, a w Polsce został okrzyknięty Odkryciem Roku 2014 oraz otrzymał Laur Konsumenta w 2015 i 2016 roku!

Pierwsza na świecie wyciskarka wolnoobrotowa z dużym otworem na całe warzywa i owoce!

Koszyk
Scroll to Top