Wyciskarka Kuvings – wyciskarka do zadań specjalnych

Firma Kuvings jest światowym liderem wyciskarek wolnoobrotowych. Działa już od ponad 40 lat, od 1978 roku.

Wyciskarki Kuvings zdobyły wiele prestiżowych, międzynarodowych nagród oraz certyfikatów. Marka Kuvings cieszy się uznaniem nie tylko ekspertów na całym świecie, ale też zadowolonych klientów, których grono dynamicznie rośnie. Również w Polsce Kuvings został wielokrotnie doceniony Laurem Klienta

Kuvings to znacznie więcej niż wyciskarka do soków. To zdrowy styl życia, który od lat z wielkim sukcesem promuje firma Kuvings.

Czy wiesz, że zaledwie 7% Polaków zjada rekomendowaną ilość warzyw?

To zdecydowanie za mało, aby dostarczyć organizmowi niezbędnych do prawidłowego działania składników odżywczych. Niewystarczająca ilość niezbędnych składników odżywczych prowadzi do wielu poważnych chorób. Jeżeli jak większość ludzi nie masz czasu na przygotowywanie kilku porcji warzyw i owoców dziennie, świeżo wyciskane soki warzywno-owocowe to świetne uzupełnienie Twojej diety i prosty sposób na dostarczenie organizmowi witamin, minerałów, enzymów oraz fitozwiązków.

Wyciskarka Kuvings, dla tych którzy nie mają czasu

Firma Kuvings stworzyła wyciskarkę Kuvings Revo830, która nie tylko jest bardzo prosta w obsłudze, ale przede wszystkim bardzo szybko przygotowuje zdrowe soki. Wszystko dzięki zaprojektowaniu dużego wlotu (aż 8,8 centymetra) umożliwiającego wyciskanie soku z całych warzyw i owoców oraz potężnemu silnikowi o mocy 200 wat.

To połączenie sprawia, że wyciskarka Kuvings Revo jest bezkonkurencyjna w swojej klasie.

W większości wyciskarek wolnoobrotowych warzywa trzeba kroić na mniejsze kawałki, aby zmieściły się do otworu wlotowego oraz by silnik mógł sobie poradzić z wyciśnięciem soku. Kuvings stworzył wyciskarkę, która nie wymaga tylu czynności.

Dlatego też wyciskanie soku w Kuvings Revo 830 jest proste, szybkie, płynne i przyjemne (tutaj znajdziesz recenzję o modelu Kuvings Revo830).

Wyciskaj sok jeszcze szybciej i łatwiej

Co z myciem wyciskarki? Eksperci z firmy Kuvings zadbali też o to, aby czyszczenie wyciskarki zajęło nie więcej niż kilka minut. To w końcu też ważny element, który zabiera czas.

Specjalna konstrukcja ułatwia szybkie rozkładanie i składanie części, a specjalne szczotki obrotowe do czyszczenia skracają czas mycia do minimum.

Sklep Vimedlux od 2013 roku oferuje najwyższej jakości wyciskarki marki Kuvings

Kuvings zadbał też o jakość wykonania.

Wyciskarka Kuvings Revo830, jak też inne modele wykonana jest z najwyższej jakości bezpiecznych, pozbawionych bisfenolu materiałów (BPA Free) takich jak Ultem stosowany m.in w medycynie oraz super wytrzymałego Tritanu. To nie wszytko.

Firma Kuvings jest tak pewna jakości wyciskarek, że daje na swoje wyciskarki aż 10 lat gwarancji (na całe urządzenie)! Przy właściwym użytkowaniu wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings są praktycznie niezniszczalne.

Robiłeś kiedyś sok w sokowirówce (tutaj więcej o różnicach pomiędzy wyciskarką wolnoobrotową, a sokowirówką)? Więc wiesz jak głośny potrafi być sprzęt domowy.

Projektanci z firmy Kuvings stworzyli też bardzo ładny design, który został doceniony przez jury i został zwycięzcą prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Nie musisz już chować ulubionego sprzętu w szafce. Kuvings Evolution będzie dumnie prezentował się w każdej kuchni dzięki nowoczesnej, matowej kolorystyce.

Lubisz lody i desery? A gdyby były zdrowe?

Kuvings to nie tylko wyciskarka do soków. Dzięki dodatkowej przystawce do wyciskarki Kuvings Evolution możesz w kilka minut przygotować przepyszne mrożone desery i lody.

Jeśli lubisz koktajle z warzyw i owoców wystarczy założyć specjalne sitko i koktajl gotowy! W pełni naturalny, zdrowy, taki jak lubisz.

Wystarczą mrożone owoce jak banany czy mango by w kilka minut przygotować pyszne i zdrowe lody owocowe

Mrożone desery to nie tylko świetny pomysł na przyjęcie znajomych. Dzieciaki pokochają lody z banana i mango 🙂

Dodatkowe sita do wyciskarki Kuvings umożliwią Ci przygotowanie koktajli i sorbetówWyciskarka Kuvings EVO820 – „najlepsza wśród wyciskarek wolnoobrotowych”, The Independent, 2019 rok.

Sprawdź nasze pozostałe modele wyciskarek Kuvings oraz nasz flagowy model Kuvings Revo830.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Scroll to Top