Polub nas na Facebooku

Wyciskarka wolnoobrotowa - sposób na dużą dawkę warzyw. 0

Wyciskanie to najlepsza i najefektywniejsza metoda wydobycia soku z warzyw i owoców. Jeśli chcesz uzyskać najwyższej jakości sok pełen fitozwiązków, chlorofilu, witamin i enzymów, wyciskarka wolnoobrotowa to najlepszy wybór dla poprawy zdrowia i samopoczucia.

Eksperci ds. zdrowego żywienia już od dawna podkreślają przewagę wyciskarki wolnoobrotowej nad wysokoobrotową sokowirówką, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Liczba obrotów ma duże znaczenie. Im mniej obrotów tym niższe ryzyko utlenienia soku i więcej składników odżywczych. Wyciskarka wolnoobrotowa działa w zupełnie inny sposób niż sokowirówka, dlatego sok z wyciskarki będzie smakować i wyglądać lepiej.

czytaj całość »
Sok z czarnego bzu - poznaj jego lecznicze właściwości 0

Czarny bez posiada silne właściwości antyoksydacyjne. Sok z czarnego bzu wzmacnia odporność i zapobiega Hipokrates nazywał czarny bez „całą apteczką”, ponieważ leczono nim wiele różnych schorzeń. W starożytności i średniowieczu roślinie przypisywano tyle samo właściwości leczniczych, co magicznych. Soku z czarnego bzu to sok inny niż wszystkie, gdyż musi być poddany obróbce termicznej przed spożyciem. Jednak właściwości zdrowotne czarnego bzu są na tyle istotne, że postanowiłem o tym napisać. W końcu nasz blog jest o zdrowiu!

czytaj całość »
Niezwykłe właściwości soku z buraka czerwonego 49

Powszechnie znany i bardzo popularny w polskiej kuchni burak czerwony kojarzy nam się głównie z zupą buraczkową lub warzywnym dodatkiem do drugiego dania. A co z sokiem z buraka?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak niezwykłe właściwości kryje w sobie świeży sok ze zwykłego buraka. A są naprawdę imponujące. Poznaj właściwości zdrowotne soku z buraka potwierdzone naukowo.

czytaj całość »
Kuvings - wyciskarka wolnoobrotowa do zadań specjalnych 0

Firma Kuvings jest światowym liderem wyciskarek wolnoobrotowych. Działa już od 1978 roku. Jest zdobywcą wielu prestiżowych, międzynarodowych nagród oraz certyfikatów. Cieszy się uznaniem nie tylko ekspertów na całym świecie, ale też zadowolonych klientów, których grono dynamicznie rośnie. Również w Polsce Kuvings został doceniony Laurem Klienta „Odkrycie Roku 2014”. Kuvings to coś więcej niż wyciskarka do soków. To zdrowy styl życia, który od lat z wielkim sukcesem promuje firma Kuvings. 

Czy wiesz, że zaledwie 7% Polaków zjada rekomendowaną ilość warzyw? To zdecydowanie za mało, aby dostarczyć organizmowi niezbędnych do prawidłowego działania składników odżywczych. Jeżeli jak większość ludzi nie masz czasu na przygotowywanie kilku porcji warzyw i owoców dziennie, świeżo wyciskane soki warzywno-owocowe to świetne uzupełnienie Twojej diety i prosty sposób na dostarczenie organizmowi witamin, minerałów, enzymów oraz fitozwiązków. 

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl